Demir Group İmar A.Ş.

Ana sayfa > Demir Group İmar A.Ş.

Yaşam Kalitesini Artırmak,Değer Katmak,Farklı Olmak...

1972 yılından bu yana Servet DEMİR, tüm uzmanlığını ve tecrübesini tek bir amaca adanmıştır;"yaşam kalitesini artırmak."

Servet DEMİR,gelişmiş yapı teknikleri kullanarak,gelişen ve çeşitlenen müşteri gereksinim ve beklentilerine deneyimli teknik ekibimizin özgün tasarımlarını da katarak cevap vermektir.

Tüm çalışanlarımızın temeline, odak noktamız olan değerli müşterilerimizin beklentilerini aşmak ve mekanlarına değer katarak "yaşam kalitesini artırmak" ilkesi bulunmaktadır.

Serdar Mühendislik - İnşaat gelişen teknolojiyi özümseyerek, yapım öncesinde doğru tasarım, teknolojik araştırma, yeni malzemelerin sürekli izlenerek doğru yorumlanması ve uygulamadaki detaylar ile bugün bulunduğu nokta Kayseri'de "ilkleri uygulayan" bir firma kimliği ile ulaşmıştır.

Yapı sektörünün güçlü isimlerinden Serdar Mühendislik - İnşaat,2002 yılı sonu itibari ile yeni yapılanma süreci doğrultusunda DEMİR GROUP oluşumu ile bu çatı altında faaliyetlerine devam etmektedir. Bu yeni süreç dahilinde DEMİR GROUP;sadece bir marka görülmemekte, güvenin bir yaşam stilinin tarifinin,"yaşam kalitesini artırmak" hedefi ile bütünleştiren bir değer olarak görülmektedir.

DEMİR GROUP, projelendirdiği konutları ile sadece kendi alanlarıyla kalmayıp, yakın çevresinde de yaşam kalitesinin artmasına katkıda bulunmaktadır. DEMİR GROUP tüm faaliyetlerinde kalite standartlarını en üst düzeyde tutan "sıfır hata" hedefi ve kalite odaklı projeleri ilk sektördeki farklılığını göstermektedir.

DEMİR GROUP, yüksek kalite anlayışını ISO 9001 Kalite Yönetimi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği yönetim sistemleri ile sürdürmektedir.