• Detaylı Bilgi

Projelerimiz

KALİTE POLİTİKAMIZ

* Müşteri memnuniyeti sürekli kılmak için müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate almak. * Yapım öncesinde doğru tasarım,teknolojik araştırma ve yeni malzemeleri sürekli takip ederek doğru yorumlamak. * Ürün teslimini söz verilen sürede gerçekleştirmek. * En değerli iç kaynağı olan çalışanların iş güvenliğini sağlamak için yürürlükte olan kanun ve yönetmeliklere uymak. * Kalite çizgisini sürekli yükseltmek. * Kaliteli üretim sürecine tüm şirket çalışanlarının etkin katılımını sağlamak.

VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ

Vizyonumuz Farklılıklar oluşturarak kalıcı üstünlükler sağlamak. Misyonumuz Faaliyet gösterdiğimiz konut sektöründe müşterilerimize kaliteli,güvenli ve farklı ürünler sunarak maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak.

PROJE

DEMİR GROUP bünyesinde bulunan Serdar Mühendislik - İnşaat Ve MND Proje Yatırım; deneyimli, uzman teknik kadrosu ile bir yapı için gereken tüm projeleri kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

PROJE ANLAYIŞI

*Tüm projelerde uzman yönetici kadrosu ve deneyimli işgücüyle güven veren mekanlar sunmak. *Yeni yaşam alanlarını farklı yaşam projeleriyle hayata sunmak. *Çağdaş şehircilik anlayışıyla gerçekleştirdiği projelerin, bulunduğu bölgeye değer katmasını sağlamak

DANIŞMANLIK

Serdar Mühendislik - İnşaat Ve MND Mimarlık Proje, müşteriye özel planlayarak,mevcut uygulamaların ve sistemlerin analizini yaparak,müşterinin ihtiyaçlarına uygun öneriler sunarak danışmanlık hizmetleri vermektedir.

MÜTEAHHİT

Konut projelerine imza atan DEMİR GROUP geleceğin yaşam tercihleri ve piyasa rayiçleri için gayrimenkul piyasasında yükselen değerleri takip ederek yeni projeler geliştirmeye devam etmektedir.

DEĞERLERİMİZ

.* Prensiplerimizden ödün vermeden bu önceliğimizi unutmadan hizmet vermek.* Sizin için sizden biri gibi çalışarak çözümün bir parçası olmak.* Sahip olduğumuz tüm kaynakları müşterilerimizin ihtiyaçları,beklentileri ve memnuniyetleri doğrultusunda kullanmak.* Maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşterilerimizle aramızda kalıcı dostluklara dönüşen ilişkileri inşa etmek.* Projelerimizle şehrin yenilenen dokusuna katkı sağlamak.* Yönetici kadromuz ve teknik personelimiz ile çağın mimari gereklerini yerine getirerek, hitap edilen toplum değerlerine uygun yaşam alanları üretmek.* Teknolojiyi, doğru çözüm ortaklarını,kaliteli malzeme kullanımını, titiz mimarlık ve mühendislik hizmetlerini aynı karede kullanarak, tüm projelerimizde uygulamak.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

* Şirketimizin en değerli varlığı olan çalışanları için daha güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamak ve geliştirmek. * İş sağlığı ve Güvenliği konularında tüm çalışanların bilgilendirilmesi ve katılımını sağlamak. * Yürürlükteki yasa,tüzük ve yönetmeliklere uymak. * OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemine tam uyumu sağlamak için; gözden geçirmeyi,sürekli iyileştirmeyi ve sürdürebilmesini güvence altına almak. * Tüm faaliyetlerimzde İş Sağlığı ve Güvenliğini birinci öncelik olarak dikkate almak. * Çalışanlarımızın, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili eğitimlerle, bilinç düzeyini ve davranışlarını olumlu yönde geliştirmek. * İş Sağlığı ve Güvenliği risklerini en aza indirmek ve sistemi sürekli iyileştirmek.

GAYRİMENKUL GELİŞTİRME

DEMİR GROUP tarafından yapımı gerçekleştirilen konut projelerinin tamamı gayrimenkul piyasasındaki trendleri yakalamış ve bunları başarıyla uygulayarak sektörde haklı bir üstünlük sağlamıştır.Konut projelerine imza atan DEMİR GROUP geleceğin yaşam tercihleri ve piyasa rayiçleri için gayrimenkul piyasasında yükselen değerleri takip ederek yeni projeler geliştirmeye devam etmektedir.